Modeshow en textieltentoonstelling EXPOSED 2019
Powered by Keep an Eye Foundation
Op vrijdag 14 juni tonen afstudeerders van de afdeling
EXPOSED Tentoonstelling
14 juni 2019
Op vrijdag 14 juni is de textieltentoonstelling Exposed alleen voor genodigden en bezoekers met een kaartje toegankelijk, vanaf 16.00uur zijn de deuren geopend (ingang Billytown).
De deuren zijn voor en na de shows geopend tussen 16.00-17.00, 19.00-20.00 & 21.00-23.00.
15 & 16 juni 2019
Op zaterdag 15 en op zondag 16 juni is er gratis toegang tot de tentoonstelling tijdens de openingstijden: 12.00-18.00uur.
EXPOSED Modeshow
14 juni 2019 om 17:00 & 20:00uur
Vierdejaars studenten:
Mode: Angelica Danaka, Nina Dekker, Shijia Hao, Louise Hoving, Trumaine Huijts, Nicolas Jimenez Poveda, Lina Lau, Otilia Vieru, Vincent Wong
Textiel: Kirstie Fulton, Min Gweon, Moe Kim, Stella Kim, Larissa Schepers
Naast de afstudeercollecties wordt ook werk van de eerste-, tweede- en derdejaarsstudenten getoond. Tevens wordt voor de tweede keer de Keep an Eye Textiel- & Modeprijs t.w.v. €10.000,- uitgereikt aan een van de afstudeerders van de afdeling Textiel & Mode van de KABK ten behoeve van de verdieping van de eigen praktijk.
Keep an Eye Foundation
EXPOSED wordt ook dit jaar ondersteund door de Keep an Eye Foundation. De Keep an Eye Foundation houdt de ogen open voor jonge, veelbelovende talenten. Deze getalenteerde muzikanten, kunstenaars, ontwerpers en filmmakers krijgen dankzij verschillende beurzen, prijzen, shows en festivals de kans om hun talent te ontwikkelen, nieuwe mogelijkheden te creëren en bovenal hun creatieve dromen te verwezenlijken.

Locatie / Bereikbaarheid
De Helena
Helena van Doeverenplantsoen 3
2512 ZB Den Haag
In de straten rondom De Helena kan betaald worden geparkeerd.
Ook zijn er een aantal parkeergarages op loopafstand:
Q-Park Grote Markt
Q-Park Lutherse Burgwal
Q-Park City Parking
Gerelateerde studie
Details
Datum
Locatie
Helena van Doeverenplantsoen 3
Den Haag
Meer info
EXPOSED Modeshow
vrijdag 14 juni 2019
Modeshow 1: 17.00 – 18.00u
Modeshow 2: 20.00 – 21.00u
EXPOSED Expositie
vrijdag 14 juni 2019
Toegang tot de expo is alleen mogelijk met een geldig modeshowkaartje
zaterdag 15 & zondag 16 juni
Gratis toegang
Openingstijden: 12.00 - 18.00u